Besplatno verificirano osposobljavanje – poziv na prijavu

Poziv na prijavu usmjeren je prema ranjivim društvenim grupama s područja OBŽ/Grada Osijeka, posebno dugotrajno nezaposlenima, mladima i osobama izloženim obiteljskom nasilju te drugim socijalno ranjivim skupinama.

Za polaznike/ce osposobljavanje je besplatno. Troškovi osposobljavanja za polaznike/ce su osigurani kroz program „Mreža usluga za život u zajednici” koje financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike.

Odabir zanimanja za koje će se pohađati osposobljavanje provest će se na zajedničkom sastanku nakon isteka roka za prijavu, a interes možete iskazati već prilikom prijave. Nastava će se održavati u javnom učilištu prema verificiranim nastavnim programima. Uvjet su završena osnovna ili srednja škola, ovisno o složenosti zanimanja.

Prijavni obrazac možete ispuniti na poveznici: https://forms.gle/bQX3QYLaR74dGx8YA

a prijavni obrazac možete preuzeti u Word formatu na poveznici dolje i ispunjen poslati putem elektronske pošte.

Za sve upite 031/290-433 radnim danom od 9 do 14 sati.

Comments are closed.