Tečaj engleskog jezika

Završio je još jedan semestar tečaja engleskog jezika. Polaznici/ce tečaja primili su potvrde o uspješno položenom završnom ispitu. Čestitamo!

Tečaj se uspješno provodi od 2013. godine, a nove grupe počinju s nastavom početkom rujna. Za polaznike/ce tečaj je u potpunosti besplatan, a provodi se putem projekta “Mreža usluga za život u zajednici” koji financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a u partnerstvu s Gradom Osijekom i Hrvatskim Zavodom za zapošljavanje. Tečaj se provodi u suradnji s Gradskom i sveučilišnom knjižnicom Osijek koja ustupa prostor te je unutar inicijative “Ukorak s vremenom” organiziran i dodatni tečaj za osobe u mirovini, sufinanciran kroz projekt “Razvoj usluga podrške za život u zajednici“.

Više o tečaju, stupnjevima i načinu prijave možete saznati na ovdjeZa jesenji termin možete se prijaviti do 31. kolovoza 2018.

Podjela potvrda, 20.06.2018.

Podjela potvrda, 21.06.2018.

Comments are closed.