Izložba učeničkih radova projekta Lajkaj Nenasilno

Tijekom provedbe edukativnih radionica za učenike/ce osnovnih škola u Tenji, Jagodnjaku i Dardi na temu nasilja putem interneta, učenici/ce izradili su plakate kojima šire stečeno znanje svojim kolegama i kolegicama u školi, ali i svim građanka i građanima. Plakati su dostupni javnosti u izložbenom prostoru Odjela za Prevenciju PU Osječko-baranjske kao i informacije o projektu te informativno-edukativni materijali.

Plakati s informacijama o projektu i letci također su diseminirani u školama gdje se održavao edukativni program projekta s ciljem prenošenja znanja novim generacijama.

Više o projektu možete saznati ovdje te možete preuzeti letak.

Također, pozivamo Vas da preuzmete aplikaciju za mobilne telefone / tablete Lajkaj Nenasilno koju su izradili učenici/ce uključeni u projekt zajedno s partnerom Filozofskim fakultetom u Osijeku.

 

Comments are closed.