OBAVIJEST O PRIVREMENOJ OBUSTAVI IZRAVNOG RADA S KORISNICIMA/CAMA

Sukladno internoj preporuci Stožera civilne zaštite Grada Osijeka (od 13. ožujka 2020.), upućenoj zaposlenicima Grada Osijeka te gradskim trgovačkim društvima, ustanovama i udrugama, u svrhu poduzimanja preventivnih mjera zaštite i sprječavanja širenja zaraze korona virusom (Covid-19), do daljnjeg se obustavlja izravan fizički kontakt i rad sa korisnicima/cama usluga udruge. Sve aktivnosti na grupnoj razni (tečaj engleskog jezika, grupa za podršku i dr.) obustavljeno je do daljnjega. Kontakt i rad sa strankama savjetovališta obavljati će se isključivo putem telefona (031 290 433 / 0800 200 151) ili elektroničke pošte (zenska.udruga.izvor@gmail.com ) kao i putem drugih elektroničkih medija (Skype: zenskaudrugaizvor i Facebook: Izvor Tenja / Ženska udruga Izvor)

Podrška korisnicima usluga pomoći u kući se nastavlja uz propisane mjere zaštite.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Comments are closed.