Završen osmi semestar tečaja engleskog jezika i zaključeni upisi za deveti semestar

Čestitamo svim polaznicima/cama na uspješno završenom tečaju engleskog jezika. Svi polaznici/ce koji su pristupili završnom ispitu su uspješno položili. U prilogu slike s podjele potvrda o završenom tečaju koji se održao 31. siječnja 2018. za skupine organizirane prema stupnjevima A1, A2, i B2 te za skupinu umirovljenika/ca 01. veljače 2018.

Također, okončane su prijave za novi semestar te je on počeo s provedbom 07. veljače 2018. Prema interesu prijavljenih, oformljene su 3 grupe za početne stupnjeve i jedna za umirovljenike/ce. Zahvaljujemo se svima na velikom odazivu i prijavama. Svi koji su primljeni su obavješteni o terminu održavanja tečaja. Sve ostale molimo da se prijave za jesenji semestar. Poziv za prijavu očekujemo da će biti otvoren tijekom srpnja.

 

 

Comments are closed.